Start pro podnikání a franchising
Start pro podnikání a franchising

Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

CENTURY 21 hledá nové partnery pro svou další expanzi v České Republice

CENTURY 21 po změnách ve vlastnické a manažerské struktuře v roce 2014 zahájila v tomto roce novou éru své existence na území České republiky.

Během prvního roku krom konsolidačních opatření a zavedení novinek na český trh jako je například home staging či unikátní trénink dovedností manažerů a makléřů nastavila CENTURY 21 pod vedením generálního ředitele Ing. Lubomíra Milka také opatření pro svůj další růst. „Naše smělé plány na expanzi v České republice se neopírají o prvoplánově masivní rozšiřování sítě franšízantů za každou cenu. Nejde nám o rychlý vzestup, po kterém obvykle přichází ještě rychlejší pád. Naším cílem je dosáhnout na českém realitním trhu pozice jedničky, která nám společně s našimi stávajícími i novými franšízanty pomůže kultivovat český trh zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. K tomu jsme v tomto roce zahájili řadu akvizičních aktivit a hodláme v nich konzistentně pokračovat. Věříme ve smysl námi poskytovaných služeb a přejeme si, aby se naše síť rozrůstala o partnery, kteří mají zájem nejen na bezpochyby lukrativním realitním trhu osobně uspět, ale také poskytovat svým klientům hodnotné služby tak, jak je tomu zejména v rozvinutých trzích, kde CENTURY 21 působí, zvykem.“ dodává k expanzi obchodní ředitel Ing. Jiří Hruška.

Zástupci společnosti CENTURY 21 jsou tak připraveni jednat se zájemci o licenci k provozování franšízy CENTURY 21 ať již z řad stávajících lokálních realitních kanceláří či z řad potenciálních start-up zájemců.

V případě zájmu o více informaci nás prosím kontaktuje na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na našem webovém formuláři.

Nové číslo magazínu

 

V květnu 2015 vyšlo nové číslo Magazínu Start 2015-18.

Konference FRANCHISING FORUM 2014

Česká asociace franchisingu připravuje již 12. ročník konference FRANCHISING FORUM 2014, která se letos koná 14. října 2014 v Praze (konferenční prostory v budově OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4 – v blízkosti metra „C“ Pankrác).

Pozvánka v PDF: pozvanka_konference_FF2014.pdf

Celý článek...

Představení úspěšného franchisového systému THE ALTERNATIVE BOARD

  • Založeno v roce 1990
  • Franchisový systém od roku 1996
  • Pobočky v 9 zemích
  • V České republice od roku 2013
  • Ještě 16 potencionálních regionů v ČR pro nákup licence THE ALTERNATIVE BOARD

Franchise and retail academy si vás dovoluje pozvat na představení úspěšného franchisového systému THE ALTERNATIVE BOARD, které proběhne 11. září 2014 od 9:00 – 11:30 hod. v prostorách Comeflex Office, Praha

Přihláška zde:

Celý článek...

ŠKOLA FRANCHISINGU 2014

Franchise & Retail Academy a poradenská kancelář RNDr. Jiřího Lošťáka připravují otevření dalšího ročníku úspěšného projektu.

Zahájení je naplánováno na 25. září 2014 a ukončení na 21. května 2015. Uzávěrka přihlášek je 31. srpna 2014. Kdo se přihlásí a zaplatí nejpozději do 1. srpna 2014, získává slevu z celého studia 8000 Kč. Cena po slevě je 51 000 Kč bez DPH.

Přihlásit se můžete na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Přihlásit se je možné i telefonicky na čísle 603 203 828 nebo 606 392 348. Po přihlášení vám bude vystavena zálohová faktura. Počet míst je omezen!
Po dohodě s pořadateli je možné rozložení platby i případné zakoupení vybraných jednotlivých bloků.

Celý článek...

Více článků...

Reklama

Aktuální číslo magazínu

květen 2015 - číslo 18

květen 2015 - číslo 18

Partneři projektu

Česká asociace franchisingu (ČAF)

SCHMIDT - KUCHYNĚ

AVEX systems

Podnikový zpravodaj

Studentské práce

V rámci spolupráce se studenty vysokých škol zveřejňujeme studentské práce, tentokrát na téma "Konec chudoby v Africe"

Výstavy

Doporučujeme